07.03.2021r. - III NIEDZIELA  WIELKIEGO POSTU

GORZKIE  ŻALE GODZ.17,00

Droga Krzyżowa w piątek godz. 9,30; 17,00 i 19,00.

Czytania liturgiczne: http://mateusz.pl/czytania/2021/20210307.html

Limit osób w naszym kościele wynosi 47 osób.

 Msza św. w sobotę o godz.18,00  jest Mszą św. niedzielną.

Ks. Arcybiskup udzielił dyspensy od niedzielnej Eucharystii.

Treść Dekretu: https://kuria.pl/aktualnosci/Dyspensa

Koronacja obrazu M.B. Królowej Korony Polskiej

zobacz - Galeria 2020

                                            

Nowa Encyklika Papieża Franciszka „Fratelli tutti”

Czytaj: https://www.niedziela.pl/download/dokumenty/encyklika_fratelli_tutti.pdf 

I Komunia w roku 2021

Konferencja dla rodziców dzieci komunijnych w poniedziałek 22 lutego po Mszy św. wieczornej  o godz.18,30 w kościele.

Rodziców dzieci klas III, prosimy o złożenie deklaracji „zgłoszenie dziecka” na przygotowanie w parafii do I Komunii św. u S. Faustyny do końca października. Przypominamy rodzicom, że dziecko do I Komunii św. przygotowuje się w parafii miejsca zamieszkania, bez względu do której chodzi do szkoły. 

Modlitwa o uzdrowienie za wstawiennictwem św. Jana Pawła II

(w czasie pandemii koronawirusa  o uzdrowienie z tej choroby).

Boże, który jesteś Stwórcą człowieka oraz Panem życia i śmierci, bądź uwielbiony! Jeśli jest Twoją wolą, Panie, abym wyzdrowiał, proszę Cię za przyczyną świętego Jana Pawła II o uzdrowienie mnie z tej choroby. Niech Duch Święty, którego otrzymałem w sakramencie chrztu i bierzmowania, pomoże mi przyjąć Twoją świętą wolę. Niech On mnie prowadzi; niech mnie obdarzy męstwem, abym potrafił przyjąć i dźwigać swój krzyż. Uwielbiam Cię, Panie, za wszystkie łaski, którymi mnie obdarzyłeś i ciągle obdarzasz. Chcę wykonać do końca zadanie, jakie mi zleciłeś. Przez zasługi Twojego Syna, który cierpiał na krzyżu, proszę Cię: obdarz mnie zdrowiem ciała i duszy. Amen.

Modlitwa o oddalenie epidemii

„Boże Ojcze, Stwórco świata, wszechmogący i miłosierny, który z miłości do nas posłałeś na świat swojego Syna jako lekarza dusz i ciał, spójrz na swoje dzieci, które w tym trudnym momencie niepewności i lęku w wielu regionach Europy i świata, zwracają się do Ciebie szukając siły, zbawienia i pocieszenia. Uwolnij nas od chorób i strachu, ulecz naszych chorych, pociesz ich rodziny, daj mądrość rządzącym, energię i siłę lekarzom, pielęgniarkom i wolontariuszom, życie wieczne zmarłym. Nie opuszczaj nas w chwili próby, ale uwolnij nas od wszelkiego zła. O to Cię prosimy, który z Synem i Duchem Świętym żyjesz i królujesz na wieki. Amen. Maryjo, Uzdrowicielko chorych i Matko nadziei, módl się za nami!" 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Informacje kontaktowe

Telefon: 91 416 23 70

Adres: ul. Kościelna 31;

74-100 Gryfino

E-mail: parafia.nar.gryfino@wp.pl

Nr konta 51 1240 3855 1111 0000 4472 1499

 

Polityka Prywatności

Facebook

Licznik

885213
Dzisaj
Wczoraj
Tydzień
Miesiąc
Razem
105
301
406
3371
885213

Nasza lokalizacja