17.10.2021r. - XXIX niedziela zwykła

Czytania liturgiczne: http://mateusz.pl/czytania/2021/20211017.html

Dzisiaj o godz. 15, 00 różaniec przebłagalno-wynagradzający Najśw. Sercu Pana

Jezusa  i  Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy narodu polskiego.

Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz.17,15, w niedzielę o godz.17,00

 Uwaga! W sobotę Msza św. o godz. 18,00 jest już Mszą św. niedzielną.

                                            

 I Rocznica Koronacji 05.09.2021r. 

Modlitwa o uzdrowienie za wstawiennictwem św. Jana Pawła II

Boże, który jesteś Stwórcą człowieka oraz Panem życia i śmierci, bądź uwielbiony! Jeśli jest Twoją wolą, Panie, abym wyzdrowiał, proszę Cię za przyczyną świętego Jana Pawła II o uzdrowienie mnie z tej choroby. Niech Duch Święty, którego otrzymałem w sakramencie chrztu i bierzmowania, pomoże mi przyjąć Twoją świętą wolę. Niech On mnie prowadzi; niech mnie obdarzy męstwem, abym potrafił przyjąć i dźwigać swój krzyż. Uwielbiam Cię, Panie, za wszystkie łaski, którymi mnie obdarzyłeś i ciągle obdarzasz. Chcę wykonać do końca zadanie, jakie mi zleciłeś. Przez zasługi Twojego Syna, który cierpiał na krzyżu, proszę Cię: obdarz mnie zdrowiem ciała i duszy. Amen.

Modlitwa o oddalenie epidemii

„Boże Ojcze, Stwórco świata, wszechmogący i miłosierny, który z miłości do nas posłałeś na świat swojego Syna jako lekarza dusz i ciał, spójrz na swoje dzieci, które w tym trudnym momencie niepewności i lęku w wielu regionach Europy i świata, zwracają się do Ciebie szukając siły, zbawienia i pocieszenia. Uwolnij nas od chorób i strachu, ulecz naszych chorych, pociesz ich rodziny, daj mądrość rządzącym, energię i siłę lekarzom, pielęgniarkom i wolontariuszom, życie wieczne zmarłym. Nie opuszczaj nas w chwili próby, ale uwolnij nas od wszelkiego zła. O to Cię prosimy, który z Synem i Duchem Świętym żyjesz i królujesz na wieki. Amen. Maryjo, Uzdrowicielko chorych i Matko nadziei, módl się za nami!" 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Informacje kontaktowe

Telefon: 91 416 23 70

Adres: ul. Kościelna 31;

74-100 Gryfino

E-mail: parafia.nar.gryfino@wp.pl

Nr konta 51 1240 3855 1111 0000 4472 1499

 

Polityka Prywatności

Facebook

Licznik

1178922
Dzisaj
Wczoraj
Tydzień
Miesiąc
Razem
223
281
656
3792
1178922

Nasza lokalizacja